Contactgegevens

Clubgebouw

Postbus 59, 4286 ZH Almkerk (postadres)
Sportlaan 3, 4286 ES Almkerk (bezoekadres)
0183-401722

Voorzitter (interim)

Jan van den Driest
voorzitter@ackc.nl

Secretaris

(Vacant)
secretaris@ackc.nl

Penningmeester

Marc Mommers, 06-30724032
penningmeester@ackc.nl

Ledenadministratie

Annemiek van Breugel
ledenadministratie@ackc.nl

Clubblad

Redactie De Kurruf
Voorstraat 29
4286 AK Almkerk
redactie@ackc.nl

Wedstrijdsecretariaat

Erik Vroon: senioren/A, 06-13211189 (interim)
Juliëtte Verschoor: jeugd, 0183-403997
wedstrijdsecretariaat@ackc.nl (ook voor afmelden trainingen/wedstrijden)

Oefenwedstrijden

Stefan de Jong, 06-12035102
oefenwedstrijden@ackc.nl

Webmaster

Marnix Kammer
webmaster@ackc.nl

Boekingen kantine/bestuurskamer

Marc Mommers, 06-30724032

Maatschappelijke stages

Amera Althuizius, 409355/06-23056432

Vertrouwenspersoon

Joke Kammer, 301096

Lid worden?

Klik hier voor informatie, over hoe je bijvoorbeeld een keertje mee kan komen trainen of wat je moet doen om lid te worden.

Route

Veld: Sportlaan 3, Almkerk.
Vanaf A27 Utrecht-Breda: afslag 22 (Almkerk), onderaan richting Almkerk. Na 1,7km bij de rotonde rechtsaf, dan weer de eerste rechts (Sportlaan). Helemaal aan het einde is het ACKC-terrein.

Zaal: kijk goed in uw competitieprogramma welke zaal u moet hebben!

Sporthal De Jager:
Jagerspad 26, Giessen.
Vanaf A27 Utrecht-Breda: afslag 22 (Almkerk), onderaan richting Almkerk (N322). Na 8km linksaf Giessen in (Parallelweg). Na 1km ligt rechts de sporthal.

Sporthal 't Verlaat:
't Verlaat 1, Almkerk.
Vanaf A27 Utrecht-Breda: afslag 22 (Almkerk), onderaan richting Almkerk. Na 1,7km bij de rotonde rechts (Prov.weg Noord), dan na 450m linksaf (Voorstraat). Na 350m ligt rechts de sporthal.

Bestuur

(Nog geen foto beschikbaar van huidig bestuur)

Overige functies

SportverzorgingPleuni den Hartog
VerslaggevingArie den Hartog

Commissies

NaamContact bestuurLeden
Technische Commissie
tc@ackc.nl
Rob LagendijkMaarten Kammer, Frank Mommers, Marlies Kant, Geralt Meerman, Erik Vroon
Jeugdcoördinatie
jeugdcoordinatie@ackc.nl
Rob LagendijkMarlies Kant, Rianne Kammer-Kant, Juliette Verschoor-de Graaff, Tineke de Ruiter
Kantinecommissie
kantinecommissie@ackc.nl
Martin ArendseHanneke van den Driest, Lisette Bouman, Nelleke Opendorp
Onderhoudscommissie
onderhoudscommissie@ackc.nl
Marc MommersHenk Meerman, René Meerman, Jaco van der Ham, Marc Mommers
Jeugd Activiteiten Commissie
jac@ackc.nl
Martin ArendseArné van Herwijnen, Jonne Millenaar, Willem Mommers, Vera van der Meijden, Wietze de Vries
Schoolkorfbalcommissie
schoolkorfbal@ackc.nl
Shanna KammerAnne van Breugel, Claudia Pullen, Stijn Althuizius, Kyra van Breugel, Femke Pruissen-de Rooij
Sponsorcommissie
sponsorcommissie@ackc.nl
Marc MommersArend-Peter Verschoor, Jaco van der Ham, Luc Zonnenberg, Jolanda van der Pijl, Robert Zegwaard
Oliebollencommissie
oliebollencommissie@ackc.nl
Marc MommersRoel Kammer, Stef Mommers, Anne van Breugel, Bruno van Breugel, Wilhelmien de Groot-Schermers
Redactiecommissie
redactie@ackc.nl
Shanna KammerAnnemiek van Breugel-Ewijk, Caroline Crielaard-vd Stelt, Vincent Verhoeven, Erik Vroon
Websitecommissie
website@ackc.nl
Shanna KammerMarnix Kammer, Arie van den Herik, Erik Vroon
Kledingcommissie
kleding@ackc.nl
Martin ArendseAngela Meerman-Dank, Annemarie de Bok-Manschot, Hetty Dank
Mixtoernooicommissie
mixtoernooi@ackc.nl
Marc MommersValeska van Breugel, Varsha van Zeelst, Bruno van Breugel
Koppelschiettoernooicommissie
koppelschieten@ackc.nl
Marc MommersRaimond Nieuwenhuizen, Anne van Breugel
Vrijwilligerscommissie
vrijwilligers@ackc.nl
Jan vd DriestKarin Zegwaard, Helga Brandwijk