Contactgegevens

Clubgebouw

Sportlaan 3, 4286 ES Almkerk (bezoekadres, kantine)
Hoofdgraaf 39, 4281 NN Andel (postadres)
0183-401722 (kantine)

Voorzitter

Koen de Peuter
voorzitter@ackc.nl

Secretaris

Caroline Crielaard
secretaris@ackc.nl

Penningmeester

Annemiek van Breugel
penningmeester@ackc.nl

Ledenadministratie

Jozina van Breugel
ledenadministratie@ackc.nl

Clubblad

Redactie De Kurruf
Voorstraat 29 a
4286 AK Almkerk
redactie@ackc.nl

Wedstrijdsecretariaat

Erik Vroon: senioren, 06-13211189
Juliƫtte Verschoor: jeugd, 0183-403997
wedstrijdsecretariaat@ackc.nl (ook voor afmelden trainingen/wedstrijden)

Oefenwedstrijden

Erik Vroon
oefenwedstrijden@ackc.nl

Webmaster

Marnix Kammer
webmaster@ackc.nl

Boekingen kantine/bestuurskamer

Martin Arendse

Maatschappelijke stages

Amera Althuizius, 409355/06-23056432

Vertrouwenspersoon

Joke Kammer, 301096

Lid worden?

Klik hier voor informatie, over hoe je bijvoorbeeld een keertje mee kan komen trainen of wat je moet doen om lid te worden.

Route

Veld: Sportlaan 3, Almkerk.
Vanaf A27 Utrecht-Breda: afslag 22 (Almkerk), onderaan richting Almkerk. Na 1,7km bij de rotonde rechtsaf, dan weer de eerste rechts (Sportlaan). Helemaal aan het einde is het ACKC-terrein.

Zaal: kijk goed in uw competitieprogramma welke zaal u moet hebben!

Sporthal De Jager:
Jagerspad 26, Giessen.
Vanaf A27 Utrecht-Breda: afslag 22 (Almkerk), onderaan richting Almkerk (N322). Na 8km linksaf Giessen in (Parallelweg). Na 1km ligt rechts de sporthal.

Sporthal 't Verlaat:
't Verlaat 1, Almkerk.
Vanaf A27 Utrecht-Breda: afslag 22 (Almkerk), onderaan richting Almkerk. Na 1,7km bij de rotonde rechts (Prov.weg Noord), dan na 450m linksaf (Voorstraat). Na 350m ligt rechts de sporthal.

Functies en commissies

Ingelogde gebruikers kunnen hier namen van personen met overige bijzondere functies zien, en samenstellingen van commissies.