1e helft veldcompetitie 2022-2023 print16.png

Zaterdag 1 oktober 2022

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
14:30ACKC 1 - Erasmus 1knkv 15:30Almkerk, veld 1
13:00ACKC 2 - Erasmus 2Mark den Hartog14:00Almkerk, veld 1
12:15ACKC 3 - Korbatjo 4Stijn Althuizius13:15Almkerk, veld 2wassen: Diane
11:30ACKC A1 - ONDO (M) A1Marnix Kammer12:30Almkerk, veld 1
10:15KCR A3 - ACKC A211:30Ridderkerkv.Zundert/v.Dijk/Martins
10:30ACKC B1 - HKC (Ha) B2Teun van Herwijnen11:15Almkerk, veld 1
12:00Ventura Sport B1 - ACKC B213:15StrijenOpendorp/van Wijk/Bults (Tijmen)
11:15ACKC B3 - Keep Fit '70 B2Koen de Peuter12:00Almkerk, veld 2(Milou)
9:30ACKC C1 - DVS '69 C1Teun van Herwijnen10:15Almkerk, veld 1
9:00Kinderdijk C3 - ACKC C210:00AlblasserdamDank/v.Drunen/Dekker
9:30KCR D2 - ACKC D110:30RidderkerkVerschoor/Nieuwland
9:30ACKC D2 - Sporting Delta D3Juliette Verschoor10:00Almkerk, veld 2
10:30ACKC D3 - Kinderdijk D2Erik Vroon11:00Almkerk, veld 2
8:00DVS '69 E2 - ACKC E19:00Hendrik Ido AmbachtVerhoeven
8:30Albatros E4 - ACKC E29:30ZwijndrechtVan Ee
9:45HKC (Ha) F3 - ACKC F110:30Boven-HardinxveldVan Herwijnen/Uithoven

Bardienst

  • 9:15-12:00: Tijmen van Wijk en Stijn vd Meijden
  • 9:15-12:30: Lianne Broekhuizen en Anja van Wijk
  • 12:30-15:30: Carin den Breejen en Gerrit vd Stelt en Eef Verschoor en Lotte Kammer
  • 15:30-18:30: Lars van Rijswijk en Rixt van Rijswijk en Valeska van Breugel en Alessia Althuizius
 

Dinsdag 4 oktober 2022

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
18:45Korbatjo MW1 - ACKC MW120:00Oud Beijerland

Woensdag 5 oktober 2022

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
18:15Merwede/Multiplaat D2 - ACKC D219:00SliedrechtHendriksen/Molhoek/Reijnen
18:50Kinderdijk MW1 - ACKC MW220:30Alblasserdam

Zaterdag 8 oktober 2022

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
13:10Blauw Wit (K) 1 - ACKC 115:30Goes
13:30Fortis 3 - ACKC 216:00Oost-Souburg
14:40Oranje Zwart/De Hoekse 3 - ACKC 316:30WestmaasArjan/Diane/Guus (wassen:Jaël)
12:15Weidevogels A1 - ACKC A114:00Bleiswijkv.Vuuren/v.Loon/Brandwijk
11:45ACKC A2 - Albatros A4René Meerman12:45Almkerk, veld 1
12:45Kinderdijk B2 - ACKC B114:00AlblasserdamKammer/Hartman
9:45ACKC B2 - PKC/Vertom B3Erik Vroon10:30Almkerk, veld 1(Mirthe)
12:30ADO B1 - ACKC B313:30s-GravendeelDuijzer/van Ee (Elora)
9:00Sporting Delta C2 - ACKC C110:00DordrechtEbregt/Opendorp/v.Rijswijk
11:00ACKC C2 - Oranje Wit (D) C4Johan Swart11:45Almkerk, veld 1
9:00ACKC D1 - Albatros D3Laurence A.L. Verdoorn9:30Almkerk, veld 1
9:15PKC/Vertom D4 - ACKC D210:00Papendrechtvan Drunen/Roza/Kant
10:00ADO D1 - ACKC D311:00s-Gravendeelv.Herwijnen/Schermers/Arts
10:00ACKC E1 - ADO E2Laurence A.L. Verdoorn10:30Almkerk, veld 1
9:00ACKC E2 - HKC (Ha) E5Suzanne Peeters9:30Almkerk, veld 1
11:00ACKC F1 - SKV F1Vera vd Wiel11:30Almkerk, veld 1
9:55ACKC KAB - Kabouterkorfbal10:00Almkerk

Bardienst

  • 8:45-11:30: Ellen van Herwijnen en Arianne Versteeg en Milou Pullen en Nina Noorloos
  • 11:30-14:30: Mary-Jane den Uil en Anja van Wijk en Mirthe Bults en Tonny van Drunen
 

Woensdag 12 oktober 2022

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
19:30ACKC MW1 - Oranje Wit (D) MW1Jaco vd Ham20:00Almkerk, veld 1
18:15Juliana MW1 - ACKC MW220:00Oud Gastel

Bardienst

  • 18:45-21:45: Maxime Keuzenkamp

Zaterdag 15 oktober 2022

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
11:30Atlas 1 - ACKC 114:00Ritthem
11:55Swift (M) 3 - ACKC 214:30Middelburg
11:00ACKC 3 - Terda 3René Meerman12:00Almkerk, veld 1wassen: Maud
14:15PKC/Vertom A4 - ACKC A115:30PapendrechtKoekkoek/R.Verschoor/AP Verschoor
13:00PKC/Vertom A5 - ACKC A214:00PapendrechtVerdoorn/Ebregt/Pruissen
9:30Vriendenschaar (H) B2 - ACKC B110:30Hardinxveld-Giessendamde Ruiter/v/d Wiel
9:15Triade B1 - ACKC B210:15Nieuwpoortv/d Water/Bouman/Bults (Myrthe)
10:00ACKC B3 - Korbatjo B1Erik Vroon10:45Almkerk, veld 1(Jacob)
9:30PKC/Vertom C4 - ACKC C110:30PapendrechtBrandwijk/Verschoor/den Breejen
9:00ACKC C2 - ADO C2Stijn Althuizius9:45Almkerk, veld 1
9:00ACKC D1 - PKC/Vertom D2Erik Vroon9:30Almkerk, veld 2
10:00ACKC D2 - Merwede/Multiplaat D2Roan Pruissen10:30Almkerk, veld 2
8:00Korbatjo D2 - ACKC D39:15Oud BeijerlandKammer/van Herk
9:30Vriendenschaar (H) E4 - ACKC E110:15Hardinxveld-GiessendamNieuwland
10:55Movado E1 - ACKC E212:00DordrechtBurghout/Vogel
9:00ACKC F1 - Voltreffers F1Suzanne Peeters9:30Almkerk, veld 1

Bardienst

  • 8:45-11:15: Bertine Mouw en Christa Visser
  • 8:45-10:00: Jacob Duijzer en Stijn den Breejen
  • 11:15-13:45: Mathijs vd Stelt en Menno van Rijswijk en Cees van Drunen en Herre Nieuwland
 

Woensdag 19 oktober 2022

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
19:15ADO MW1 - ACKC MW120:30s-Gravendeel
19:00ACKC MW2 - SKV MW1Arend-Peter Verschoor20:00Almkerk, veld 1

Bardienst

  • 18:45-21:45: Guus Arendse

Zaterdag 22 oktober 2022

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
14:30ACKC 1 - TOGO 1knkv 15:30Almkerk, veld 1
13:00ACKC 2 - TOGO 2René Meerman14:00Almkerk, veld 1
11:30ACKC A1 - TOGO A1Erik Vroon12:30Almkerk, veld 1
10:30ACKC E1 - Merwede/Multiplaat E2Jaël Nauta11:00Almkerk, veld 1
9:55ACKC KAB - Kabouterkorfbal10:00Almkerk

Bardienst

  • 10:15-13:00: Iebe Verschoor en Jurre vd Ham en Marinka Nieuwland
  • 13:00-15:45: Giel Verschoor en Luuk Zegwaard en Bram Brandwijk
  • 15:45-18:30: Rob Dank en Ashley Martins en Saphira van Dijk
 

Woensdag 26 oktober 2022

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
19:00ACKC MW2 - Juliana MW1Erik Vroon20:00Almkerk, veld 2

Zaterdag 29 oktober 2022

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
14:30ACKC 1 - Seolto 1knkv 15:30Almkerk, veld 1
13:00ACKC 2 - Seolto 2Maarten Kammer14:00Almkerk, veld 1
11:30ACKC A1 - Olympia (S) A1Jeroen van Eijk12:30Almkerk, veld 1

Bardienst

  • 11:15-13:45: Bram Zegwaard
  • 13:45-16:15: Marcelien Schoenmakers
  • 16:15-18:30: Zoë van Vugt