Zaalcompetitie 2018-2019 print16.png

Informatie over randzaken bekijken (fluiten, zaalwacht, vervoer etc).

 

Vrijdag 22 maart 2019

Activiteiten

  • 19:00 uur: Feestje D (locatie: Kantine)

Zaterdag 23 maart 2019

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
12:55Luno 1 - ACKC 114:40LinschotenMark/Geralt/Jelle/Arné (wassen: Arné)
11:40Luno 2 - ACKC 213:25LinschotenDieke/Marvin/Erik (wassen: Marvin)
12:10Olympia (S) 4 - ACKC 314:00MaassluisGuus/Linde/Bastiaan (wassen: Linde)
15:30Merwede/Multiplaat A2 - ACKC A117:00Sliedrechtde Vries/Koekkoek/vd Pijl
11:30Thor (R) B1 - ACKC B113:00BarendrechtZegwaard/v/d Zouwen/de Bok
14:00PKC/SWKGroep B4 - ACKC B215:15Papendrechtv/d Berg/Verhagen/Westerdaal
9:55ACKC C1 - KCR C1Arco Blom10:40Giessen, veld
9:30Juliana C1 - ACKC C211:00Oud GastelVerschoor/Nauta/Bults(Mart)
11:00Triade C1 - ACKC C312:00Groot-AmmersBouman/Kwetters/Keinemans
8:55ACKC C4 - Albatros C4Arco Blom9:40Giessen, veld wassen: Ebregt
10:00GKV/Enomics D3 - ACKC D210:45Gorinchemv/d Meijden/den Uil/Verduijn(Coen)
11:45Korbatjo D2 - ACKC D313:00Oud-BeijerlandDuijzer/Pullen/Opendorp
9:15PKC/SWKGroep E8 - ACKC E210:00Papendrechtden Breejen/Verschoor
10:15PKC/SWKGroep F6 - ACKC F111:00Papendrechtv/d Water/van Breugel

Zaalcommissaris

  • 9:25-11:40: Alessia Althuizius

Zaalwacht Giessen

  • 9:25-11:40: Luuk Verhagen
 

Woensdag 27 maart 2019

Activiteiten

  • Algemene Ledenvergadering

Vrijdag 29 maart 2019

Activiteiten

  • 18:30 uur: Feestje F (locatie: Kantine)

Zaterdag 30 maart 2019

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
16:20ACKC 1 - Tiel '72 117:20Giessen, veld wassen: Jelle
15:10ACKC 2 - Tiel '72 2Jaco vd Ham16:10Giessen, veld wassen: Lieke
17:30ACKC 3 - Good Luck 3Kees Van Der Meijden18:30Giessen, veld wassen: Bastiaan
14:00ACKC A1 - Rust Roest A2Jelle vd Water15:00Giessen, veld
13:15ACKC B1 - Maassluis B2Martin Arendse14:00Giessen, veld
12:15ACKC B2 - Merwede/Multiplaat B3Martin Arendse13:00Giessen, veld
13:45Merwede/Multiplaat C1 - ACKC C115:00Sliedrechtv/d Steen/de Vries/Brandwijk
11:15ACKC C2 - Sporting Delta C2Stijn Althuizius12:00Giessen, veld (Lonneke)
9:00Kinderdijk C3 - ACKC C410:00AlblasserdamBroere/Pruijssen/Ebregt (wassen: Kemp)
10:30ACKC D1 - Albatros D2Stijn Althuizius11:00Giessen, veld (Kristian)
9:30ACKC D2 - Albatros D4Dieke van Tilborg10:00Giessen, veld (Stijn)
8:30ACKC D3 - Kinderdijk D4Dieke van Tilborg9:00Giessen, veld
10:30Oranje Wit (D) E2 - ACKC E111:30Dordrechtv/d Smitte/Monshouwer
10:30ACKC E2 - Animo E3Bram Zegwaard11:00Almkerk, veld
8:30ACKC F1 - Scheldevogels F1Sofie vd Berg9:00Almkerk, veld
9:55ACKC KAB - Kabouterkorfbal10:00Almkerk

Zaalwacht Almkerk

  • 8:45-12:00: Emiel vd Ham en Tim Brandwijk

Zaalcommissaris

  • 8:45-12:00: Annemiek Verduijn
  • 12:00-15:15: Margo Schermers
  • 15:15-18:20: Mathijs de Peuter

Zaalwacht Giessen

  • 8:45-12:00: Tooske Verschoor en Fien Verschoor
  • 12:00-15:15: Linde Meerman