2e helft veldcompetitie 2017-2018 print16.png

Informatie over randzaken bekijken (fluiten, bardienst, vervoer etc).

 

Woensdag 25 april 2018

Activiteiten

  • Vriendentoernooi
AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
19:15Kinderdijk MW1 - ACKC MW120:30Alblasserdam

Zaterdag 28 april 2018

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
13:40Gemini 1 - ACKC 1J.T. Terra15:30GoudaMark/Frank/Wietze (wassen: Sabine)
12:05Gemini 2 - ACKC 213:55GoudaChris/Koen/Marvin (wassen: Chris)
9:55't Capproen 3 - ACKC 512:00HellevoetsluisShanna/Janneke/Rinus (wassen: Floor)
8:45Nikantes B1 - ACKC B310:00HoogvlietVerhoeven/Westerdaal/Scherff
 

Maandag 30 april 2018

Activiteiten

  • 9:30 uur: 4 tegen 4 toernooi

Maandag 7 mei 2018

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
18:30ACKC B1 - ADO B1Marnix Kammer19:15Almkerk, veld 1

Dinsdag 8 mei 2018

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
17:45Vriendenschaar (H) C3 - ACKC C218:30Hardinxveld-GiessendamVerhagen/van Wijk/Verschoor (Lotte)

Zaterdag 12 mei 2018

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
14:30ACKC 1 - OEC 1 15:30Almkerk, veld 1Wassen: Stef
13:00ACKC 2 - Nieuwerkerk 5Erik Vroon14:00Almkerk, veld 1wassen: Jelmer
15:00ACKC 3 - Erasmus 3Martin Arendse16:00Almkerk, veld 2Wassen: Merel
15:20Vitesse (Ba) 6 - ACKC 417:00BarendrechtLinde/Rick/Luuk (wassen: Luuk)
13:30ACKC 5 - Oranje Wit (D) 7Johan Swart14:30Almkerk, veld 2Wassen: Jelle
12:30ACKC B1 - Sporting Delta B2Marnix Kammer13:15Almkerk, veld 2
11:45PKC/SWKGroep B4 - ACKC B213:00PapendrechtKeinemans/van Vuuren/v/d Zouwen
8:45Fortissimo C1 - ACKC C110:00IJsselstein UTBrandwijk/Koekkoek/de Vries
9:15ACKC C2 - Vriendenschaar (H) C3Merel Schram10:00Almkerk, veld 2(Twan)
10:15ACKC C3 - Oranje Wit (D) C5Merel Schram11:00Almkerk, veld 2
9:00Kinderdijk D1 - ACKC D110:00Alblasserdamvan Vuuren/Muijen/Meerman
11:30ACKC D2 - KCR D2Emma-Lena Maris12:00Almkerk, veld 1(Tess)
10:15ACKC D3 - Merwede/Multiplaat D5Arco Blom10:45Almkerk, veld 1wassen: Verhoeven
10:30ACKC E1 - Oranje Wit (D) E1Saskia Groeneveld11:00Almkerk, veld 1
9:15HKC (Ha) E3 - ACKC E210:00Boven-HardinxveldEbregt/Verschoor
9:30ACKC E3 - GKV/Enomics E4Emma-Lena Maris10:00Almkerk, veld 2
8:15Vriendenschaar (H) E6 - ACKC E49:00Hardinxveld-GiessendamBroekhuizen/Matena (wassen: Matena)
9:30ACKC F1 - Merwede/Multiplaat F3Saskia Groeneveld10:00Almkerk, veld 1
9:55ACKC KAB - Kabouterkorfbal10:00Almkerk

Bardienst

  • 9:00-11:45: Linde Meerman en Helga Brandwijk en Danelle Verschoor
  • 11:45-14:30: Francien Schalk en Rick vd Meijden
  • 14:30-17:30: Dorien Millenaar en Gerrit vd Stelt
 

Woensdag 16 mei 2018

Activiteiten

  • 13:00 uur: Schoolkorfbaltoernooi
AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
19:10ACKC MW1 - Keep Fit '70 MW120:10Almkerk, veld 1

Bardienst

  • 19:00-21:30: Menno van Rijswijk

Maandag 21 mei 2018

Activiteiten

  • 13:30 uur: Moeder Antje toernooi

Woensdag 23 mei 2018

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
17:55Good Luck MW1 - ACKC MW120:00Middelharnis

Zaterdag 26 mei 2018

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
14:30ACKC 1 - NIO 1 15:30Almkerk, veld 1Wassen: Frank
13:00ACKC 2 - NIO 2Erik Vroon14:00Almkerk, veld 1Wassen: Jochem
15:00ACKC 3 - PKC/SWKGroep 9Koen de Peuter16:00Almkerk, veld 2Wassen: Dieke
10:25Vriendenschaar (B) 4 - ACKC 412:15BodegravenAlessia/Luuk/Linde (wassen: Kyra)
13:30ACKC 5 - Triade 3Arend-Peter Verschoor14:30Almkerk, veld 2Wassen: Floor
11:15Vitesse (Ba) B2 - ACKC B112:30BarendrechtVerschoor/Versigny/Blom
9:15ACKC B2 - Albatros B2Marnix Kammer10:00Almkerk, veld 1
11:30ACKC B3 - DeetosSnel B3Floor Francke12:15Almkerk, veld 1
10:30ACKC C1 - Synergo C1Marnix Kammer11:15Almkerk, veld 1
9:30Albatros C4 - ACKC C210:45ZwijndrechtNauta/Kwetters/Bults (Sara)
10:00KCR C3 - ACKC C311:00RidderkerkGrandia/van Wijk/Ebregt
10:15Vriendenschaar (H) D2 - ACKC D111:05Hardinxveld-Giessendamvan Vark/v/d Wiel/Verschoor
9:30PKC/SWKGroep D5 - ACKC D210:30PapendrechtHartman/Ilahi/van Zundert (Coen)
10:15ACKC D3 - PKC/SWKGroep D6Emma-Lena Maris10:45Almkerk, veld 2wassen: v.d.Water
10:30ACKC E1 - Sporting Delta E1Stijn Althuizius11:00Almkerk, veld 1
9:30ACKC E2 - SKV E2Vera vd Meijden10:00Almkerk, veld 1
8:15Vriendenschaar (H) E5 - ACKC E39:00Hardinxveld-GiessendamPullen/Opendorp
8:15Merwede/Multiplaat E6 - ACKC E49:00SliedrechtPruijssen/Kant (wassen: Kant)
8:15Vriendenschaar (H) F2 - ACKC F19:00Hardinxveld-Giessendamvan Drunen/Dank
9:55ACKC KAB - Kabouterkorfbal10:00Almkerk

Bardienst

  • 9:00-11:45: Annemiek van Breugel en Rob Dank
  • 11:45-14:30: Anita Kant
  • 14:30-17:30: Sandra vd Zouwen en Jolanda vd Pijl
 

Maandag 28 mei 2018

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
18:35Erasmus 3 - ACKC 320:15RotterdamRijden: Johan/Bruno/Dieke Wassen: Bob

Woensdag 30 mei 2018

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
19:00ACKC MW1 - Voltreffers MW1Hendri 't Lam20:00Almkerk, veld 1

Bardienst

  • 18:45-21:30: Nelleke Opendorp

Zaterdag 2 juni 2018

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
13:45Sperwers 1 - ACKC 115:30RotterdamMark/Rik/Stef (wassen: Sabine)
12:00Sperwers 2 - ACKC 213:45RotterdamArné/Ingrid/Jelmer (wassen: Koen)
12:30Merwede/Multiplaat 5 - ACKC 314:00SliedrechtMerel/Noor/Saskia Wassen: Erik
13:30ACKC 4 - PKC/SWKGroep 10Kees Van Der Meijden14:30Almkerk, veld 1Wassen: Linde
8:45Movado B1 - ACKC B210:00Dordrechtde Bok/van Loon/Zegwaard
10:00PKC/SWKGroep B7 - ACKC B311:00PapendrechtBroere/Schouten/Verhagen
10:45Merwede/Multiplaat C1 - ACKC C112:00SliedrechtVerschoor/v/d Pijl/Jongkind
9:15ACKC C2 - GKV/Enomics C2Arco Blom10:00Almkerk, veld 1(Mette)
10:15ACKC C3 - Triade C2Shanna Kammer11:00Almkerk, veld 1
9:30ACKC D1 - PKC/SWKGroep D2Shanna Kammer10:00Almkerk, veld 2
10:30ACKC D2 - Olympia (S) D2Juliette Verschoor11:00Almkerk, veld 2(Rick)
9:30Triade D2 - ACKC D310:30NieuwpoortPruissen/v.Wijk/v.d.Water (wassen: v.Wijk)
8:30HKC (Ha) E1 - ACKC E19:30Boven-HardinxveldKammer/A.P.Verschoor
9:15PKC/SWKGroep E3 - ACKC E210:00Papendrechtvan Rijswijk/Brandwijk
10:30ACKC E3 - Kinderdijk E5Bob Schalk11:00Almkerk, veld 1
9:30ACKC E4 - PKC/SWKGroep E9Bob Schalk10:00Almkerk, veld 1wassen: Pruijssen
9:30ACKC F1 - HKC (Ha) F2Liesbeth vd Wiel10:00Almkerk, veld 2

Bardienst

  • 9:00-12:30: Carin den Breejen en Petra Verschoor en Geralda van Vark
  • 12:30-16:00: Martin Arendse en Mathijs de Peuter
 

Vrijdag 8 juni 2018

Activiteiten

  • Nacht van de B (locatie: Kantine)

Zaterdag 9 juni 2018

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
9:55ACKC KAB - Kabouterkorfbal10:00Almkerk